Parandame rattaliiklust ja jala käimist

Parandame rattaliiklust ja jala käimist

.. autotranspordi vähendamise teel. Rattaga ja jala on turvaline ja meeldiv, kui rohelust on palju ja suuri ohtlikke masinaid vähe. Aru saamiseks, et auto ei sobi linnakeskkonda muidu, kui äärmisel vajadusel ja väga väikesel kiirusel, on meil vaja kõigi kaasamõtlemist.

Points

100% nõus. Autoga sõit peaks olema lühikese vahemaa läbimiseks linnas kõige ebameeldivam, ebamugavam ja aeglasem variant, ainult siis hakkavad inimesed teisi eelistama. Seda saavutaks kiiruste alandamise, ühissõidukitele eelisõiguste andmisega, nt alati roheline laine. Marsruutide ülevaatamine, parkimisvõimalsute vähendamine, nii et see oleks kallis ja tülikas.

Turvaline keskkond mõjutab oluliselt inimeste liikumiseelistusi. Nii kaua kui kesklinnas on kõige kiirem ja ohutum liikumise viis autosõit, ei tule inimesed autodest välja. Tänane jalakäijate ja jalgratturite liiklemine on kõike muud kui ohutu. Südalinnas peaks olema eesõigus just jalakäijatel ja jalgratturitel.

Back to group

This content is created by the open source Your Priorities citizen engagement platform designed by the non profit Citizens Foundation

Your Priorities on GitHub

Check out the Citizens Foundation website for more information